Instalacje elektryczne, teletechniczne

Instalacje elektryczne – oferta dla Klientów z Nowego Sącza, Bochni, Krzeszowic, Ostrowca Świętokrzyskiego i nie tylko!

Bezpieczeństwo domowników i użytkowników danego budynku zależy między innymi od poprawnie zaprojektowanej i zamontowanej instalacji elektrycznej. Przewody powinny być układane w odpowiedniej odległości od krawędzi okien czy drzwi (metoda pionowa lub pozioma) i łączone tylko w puszkach instalacyjnych. Do połączeń przewodów należy używać specjalnych żyłek. Zasad, których trzeba przestrzegać, podczas zakładania instalacji elektrycznych jest o wiele więcej, dlatego, aby mieć pewność, że instalacja jest w pełni bezpieczna i będzie prawidłowo działać przez wiele lat, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Kompleksowa obsługa, atrakcyjne ceny i doradztwo

Elektro-HARD świadczymy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem instalacji elektrycznych oraz wszystkich prac z tym związanych. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadanie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w branży, którzy kompleksowo wykonują usługi elektryczne i doradzają na każdym etapie współpracy.

Zaufało nam już wielu Klientów z województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i nie tylko. Chcesz poznać szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków współpracy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!